Jeugd voorzitter : Marc mertens 

Leden               : Joris Cox

                       :  Stijn vandeweyer

                       : Roel Seurs

                       : Ronny Houben

Spelers: 
Bormans Tieme, Brebels Noa, Calsius Gijs, Jans Krijn, Kwanten Jarno, Kwanten Sander, Meli Arto, Quanten Tatjana, Sanchez-Lopez Raul, Vangansewinkel Toon, Vanhaelst Peyten, Verbeek Jelle, Vereecken Yoran, Willemse Kaat

Trainer:
Jans Joeri

Trainingen:
Maandag en donderdag van 18u00 tot 19u30


Kalender:


Spelers: 

Beckers Jordi, Bielen Mathis, Boes Lewis, Cuypers Nick, Franssens Jan-Lucas, Goyens Tijl, Hensen Cas, Janssen Loïc, Seevens Teun, Seevens Joep, Seurs Sid, Vanderzanden Lina, Van Heel Thomas, Van Heertum Brent, Vos Dylano, Weyers Noah

Trainers: 

Beckers Kim, Boes Bart en Goyens Gijs

Trainingen:

  • Maandag van 18u15 tot 19u15
  • Woensdag van 18u00 - 19u00

 

Voor alle sportieve vragen kan je terecht bij onze jeugdcoördinator  

 Nick Schouten
 0471 10 12 22
 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Spelers: 
Beyen Willem, Cox Jan, De Boulle Amelie, De Graaf Nette, Hendriks Tijs, Leyssen Sid, Leyssen Tristin, Notelaers Sterre, Saenen Noah, Steegmans Wout, Swinnen Tuur, Triki Milan, Van Daal Lars, van de Kerkhof Anke, Vanderveen Miel, Vandeweyer Finn, Vangansewinkel Staf

Trainers:
Van Asten Thomas en Paesmans Robbe

Trainingen: 
Woensdag en vrijdag van 18u30 tot 19u45


Spelers:

Trainers:
Van Herck Benny

Trainingen:
Woensdag van 18u00 tot 19u00

Spelers:
Alders Wout, Berkhof Tom, Coppens Kjeld, Dirkx Axel, Janssen Senne, Janssen Stef, Henderix Daan, Huibers Seppe, Huskens Steven, Knevels Robbe, Meylaers Stijn, Rose Levi, Serbrock Max, Theuwis Siebe, Verbeek Jasper, Vermeulen Owen


Trainer:
Berkhof Erik

Trainingen:
Dinsdag en vrijdag 

Spelers: 

Beckers Jarne, Clerix Jander, Engelen Jayden, Gielen Kobe, Jans Juul, Maas Vic, Mennen Ruud, Stessens Nienke, Triki Daan, Umans Matisse, Van Den Dungen Jurre

Trainers:

Mennen Jo

Trainingen:

 

Spelers: 
De Vos Bradley, Hermans Lars, Houben Sil, Keppens Nick, Lemmens Jens, Mennen Dries, Meynen Bram, Vaesen Tibo, Vanden Berk Wannes, Vandervelden Huug, Verschaeren Martijn



Trainer:
Bogers Yves

Trainingen:
Dinsdag en vrijdag van 18
u30 tot 20u00


Kalender:

Spelers: 
Goris Brent, Hermans Senne, Houben Milan, Lemmens Brent, Mertens Michiel, Pinxten Jorunn, Samsije Trevant, Sansen Wout, Van Stiphout Tommie, Verschaeren Laura

Trainer:
Hendrikx Lieven

Trainingen:
Dinsdag en donderdag van 18u00 tot 19u30

Kalender: 


Sparta Lille

  • Bosuilstraat 4 3910 Neerpelt,
    België.

  • 011/ 80 25 15

  • Website : spartalille@telenet.be

  • GC : sparta.lille@outlook.be

Volg Sparta Lille